Ogólne

Strona główna
O firmie
Kontakt
Pliki cookies

Sklep

Sklep
Gdzie kupić?

Dla szkół

Sprzęt i serwis
Oprogramowanie
Hosting

Wydawnictwo

Podręcznik ECDL
e-Obywatel
Historia Internetu
Packet Tracer
Platforma Moodle

Admin

Admin

ITSTART - książki i podręczniki ECDL

Jesteśmy nowoczesną i profesjonalną firmą z branży IT, skupiającą się na działalności wydawniczej oraz edukacyjno-szkoleniowej.

Jako zarejestrowane wydawnictwo, przygotowujemy do druku książki, broszury oraz podręczniki. Polecamy szczególnie publikację Prawdziwa Historia Internetu, stanowiącą rzetelne i obszerne źródło wiedzy o sieci.

Posiadamy uprawnienia egzaminatorów ECDL, co pozwala nam na przeprowadzanie profesjonalnych kursów zarówno w formie e-learningowej jak i stacjonarno-zdalnej.

ITSTART zajmuje się również sprzedażą komputerów, projektowaniem i wdrażaniem systemów informatycznych oraz aplikacji mobilnych.

Serdecznie zachęcamy do współpracy!  PRAWDZIWA HISTORIA INTERNETU

  
HIT ROKU 2011 !!!
Prawdziwa Historia Internetu
Miło nam poinformować o pojawieniu się w sprzedaży naszej najnowszej pozycji książkowej pt. "PRAWDZIWA HISTORIA INTERNETU" Jest to bogate kompendium wiedzy (ponad 330 str) o rozwoju internetu od czasów gdy powstawały pierwsze  połączenia pomiędzy komputerami, aż do dnia dzisiejszego. Książka kierowana jest do ludzi, którym nie wystarcza samo surfowanie po ogromnym Internecie, lecz pociąga ich wiedza i ciekawość. Autor książki postawił sobie bardzo trudne zadanie: opisać zarówno w chronologiczny jak i tematyczny sposób rozwój globalnej sieci internetowej, ze wskazaniem różnych udanych jak i nietrafionych wynalazków sieciowych. Przedstawia nam wszystkich twórców nowych technologii oraz osoby które zbiły fortunę na wdrożeniu nowych standardów. W książce przewijają się również wątki opisujące niejednokrotnie brutalną walkę pomiędzy konkurencyjnymi firmami, a także dowiadujemy się kto i dlaczego odniósł sukces, a kto musiał złożyć broń w walce.
Prawdziwa Historia Internetu - UlotkaTo wspaniała lektura od której nie da się łatwo oderwać oka. Czytelnik niemal na każdej stronie książki poznaje nowy wątek związany z rozwojem internetu, a także dzięki bogatym ilustracjom może przenieść się w czasy, których może już nie pamięta lub w ogóle nie było mu dane poznać. Zapraszamy również do zapoznania się z folderem promującym książkę, której jeszcze nie było na naszym rynku. Zapraszamy do przedsprzedaży!!! - tylko do końca lipca 15% taniej (42,00zł - 15% = 35,70zł). Zamówienia z możliwością skorzystania z rabatu, prosimy kierować na nasz adres mailowy.
dodał: M@RCO  

  Nowy podręcznik ECDL z WINDOWS 7 już w sprzedaży

  Okładka książki Od Zera Do ECDeeLa z Siódemką M2

Od Zera do ECeDeeLa z Siódemką

Tom 2 Użytkowanie komputerów


Mamy dla Państwa kolejną dobrą wiadomość. Właśnie wprowadziliśmy do sprzedaży nową pozycję. Jest to uaktualniony podręcznik do drugiego modułu ECDL „Od Zera Do ECeDeeLa z Siódemką Tom 2” autorstwa Jakuba Kłody. Książka ta, to już druga pozycja nowej serii naszych podręczników, która bazuje na systemie operacyjnym Windows 7 i najnowszym pakiecie biurowym Microsoft Office 2010. Pozostałe książki ukażą się wkrótce.

Nasze podręczniki zostały tak zaprojektowane, aby można je było łączyć pomiędzy seriami i dopasować do posiadanego oprogramowania. Nowy tom drugi może być łączony w komplety z serią „z Vistą” opisującą oprogramowanie Microsoft Office 2007, lub z serią „z Open Office”.


PRODUKT ROKU 2011 - Tablica interaktywna 81" gratisTablica interaktywna

Kupuj książki do szkolenia ECDL bezpośrednio w naszym wydawnictwie. Już przy zakupie 70 kpl. naszych książek, zyskujesz prawo do zakupu tablicy interaktywnej 80" za 1 zł netto. Elektromagnetyczne tablice Lihe IWB 81" to nasz PRODUKT ROKU 2011. Przy zakupie 35 kompletów, oferujemy możliwość zakupu rewelacyjnego projektora BenQ MS510 również za 1 zł netto. Towar promocyjny sprzedawany będzie w dniu zaksięgowania wpłaty za zamówione książki na oddzielnej fakturze VAT. Dostawa książek i tablicy na nasz koszt.

Zapraszamy do naszego sklepu http://sklep.itstart.pl
Możliwe jest również składanie zamówień telefonicznie lub poprzez e-mail. Dane kontaktowe.

Jesteśmy bardzo eleastyczni. Jeżeli czegoś brakuje w naszej ofercie, lub mają Państwo inne pomysły na towar promocyjny, to zapraszamy do kontaktu.

dodał: Marcin  

  Podręcznik e-Obywatel (e-Citizen)

  
Książka e-Obywatel - Od Zera Do e-Obywatela
Początek roku to czas zmian i nowości. Naszym wkładem jest wzbogacenie literatury wspomagającej kształcenie w ramach programu e-Obywatel o nową pozycję książkową.

Książka "OD Zera do e-Obyw@tel@" została przygotowana w postaci jednotomowego podręcznika, zawierającego treści niezbędne do szybkiego i pełnego przygotowania się do egzaminu e-Obywatel.

Treść jest na tyle rozbudowana i tak przygotowana, że książka może posłużyć nie tylko jako pomoc dydatyczna w programie e-Obywatel (ang. e-Citizen), ale jako materiał do poszerzenie wiedzy na temat wykorzytania komputera i internetu przez dokładnie każdego, a w szczególności początkującego użytkonika komputerów.

Niezaprzeczalną zaletą naszej książki, jest najniższa na rynku cena, w przeliczeniu na pojedynczą kartkę. Literatura do programu e-Obywatel dostępna obecnie na rynku na rynku oferuje czytelnikowi tylko krótki przewodnik po zagadnieniach wymienionych w sylabusie. Nasz podręcznik zawiera ok. 300 ilustrowanych stron, co czyni go liderem w swojej klasie, dodając jeszcze jego uniwersalność i dostosowanie do najnowszych systemów operacyjnych, takich jak: Windows 7 i Windows Vista.  

Książka dostępna jest w formie tradycyjnej (drukowanej), jak i elektronicznej (ebook) w postaci ekologicznego pliku PDF*.

Zakupu można dokonać w naszym sklepie internetowym. Oferujemy również sprzedaż hurtową.


* PDF - do odczytu wymagany jest komputer, palmtop lub tablet wyposażony w darmowy program do odczytu plików.
dodał: Marcin  

  Zmiana stawki VAT

  VATSzanowni Państwo! W związku ze zmianą stawki VAT informujemy. Wszystkie nasze ceny brutto nie ulegają zmianie. Całe koszty zmiany stawki VAT w styczniu bierzemy na siebie. Jesteśmy w pełni gotowi na nowy rok. Nie przewidujemy opóźnień w wystawianiu faktur i wysyłkach towaru. Życzymy Szczęśliwego Nowego Roku 2011 !!!!
dodał: Marcin  

  Nowe podręczniki ECDL (Windows 7, MSOffice 2010)

  Okładka książki Od Zera Do ECDeeLa z Siódemką M1

    Od Zera do ECeDeeLa z Siódemką

   
Z przyjemnością informujemy o nowej pozycji książkowej w naszej ofercie. Jest to uaktualniony podręcznik do pierwszego modułu ECDL „Od Zera Do ECeDeeLa z Siódemką Tom 1” autorstwa Adriana Świetlika. Książka ta otwiera nową serię naszych podręczników, która bazuje na systemie operacyjnym Windows 7 i najnowszym pakiecie biurowym Microsoft Office 2010. Pozostałe książki ukażą się wkrótce.

Nasze podręczniki zostały tak zaprojektowane, aby można je było łączyć pomiędzy seriami i dopasować do posiadanego oprogramowania. Nowy tom pierwszy może być łączony w komplety z serią „z Vistą” opisującą oprogramowanie Microsoft Office 2007, lub z serią „z Open Office”.

dodał: Marcin  
  Poprzednie |  1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |   Nastepne


Itstart
spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer

Sprzęt i serwis | Strona główna | O firmie | Sklep | Oprogramowanie | Hosting | Gdzie kupić? | Podręcznik ECDL | e-Obywatel | Historia Internetu | Packet Tracer | Platforma Moodle | Kontakt | Pliki cookies |

© 2007 ITSTART.PL