Od Zera Do e-Obywatela z Windows 8
Subskrypcja

Promocja dnia!

Drukarka lub Pendrive GRATIS!!

Sprawdź tutaj

Wizyt:
Dzisiaj: 25Wszystkich: 67696

Od Zera Do e-Obywatela z Windows 8

ITStart s.c.|e-Obywatel

e-Obywatel z Windows 8
e-Obywatel z Windows 8
Cena:32.00
200
masz pytania?

 Książka Od Zera do E-Obywatela z Windows 8 to nie tylko poradnik dla osób, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z komputerem ale również może być przeznaczona dla wszystkich aktywnie korzystających na co dzień z komputera jako kompendium wiedzy i uzupełnienie dotychczas zgromadzonych informacji.

Treści przedstawione w książce zostały zaprezentowane w prosty i przejrzysty sposób, by każdy mógł samodzielnie za jej pośrednictwem nauczyć się obsługi współczesnego systemu operacyjnego jakim jest WINDOWS 8, oraz wykorzystać zawarte w nim narzędzia przeznaczone do przeglądania Internetu.

W książce znaleźć można również zagadnienia zaawansowane, które pomogą zabezpieczyć komputer przed wirusami, bezpiecznie kupować i płacić w sieci, uczestniczyć w dyskusjach czy wyszukiwać interesujące nas informacje. Zwrócono też uwagę na bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników komputera i Internetu przed wpływem niepożądanych treści.

Książka nadaje się również jako idealny podręcznik do programu e-Obywatel, dostosowana jest do najnowszego sylabusu i ułatwia przygotowanie się do zdania niezbędnego egzaminu.

Autorem jest Rafał Bury, obecnie student Informatyki, który swoją przygodę z pisaniem książek zaczął już kilka lat temu gdy był jeszcze uczniem Technikum Informatycznego w Zespole Szkół Nr 1 w Piekarach Śląskich gdzie napisał kilka poprzednich książek informatycznych.

Redaktorami tekstu, są długoletni i doświadczeni pedagodzy, którzy od lat zajmują się informatyką i prowadzą zajęcia w międzynarodowej Akademii CISCO przeprowadzając szkolenia z zakresu IT-ESSENTIALS, CCNA-DISCOVERY i CCNA-EXPLORATION.

 

AUTOR: Rafał Bury

NUMER ISBN: 978-83-61173-74-8

ILOŚĆ STRON: 292

ROK WYDANIA: 2013

FORMAT [mm]: 170 x 240

 

 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com